Toplam Ziyaretci
00946707

Gizlilik İlkeleri

Zirve Otomotiv. kurumsal websitesinde (www.zirvehyundai.com) Hyundai şirket bilgileri, yetkili satıcıları, ürünleri, fiyatları ve kampanyalarıyla ilgili içerik ve görsel sunulmaktadır. Zirve Otomotiv., web sitesine ilişkin kuralları ve bilgileri dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 
Zirve Otomotiv. kurumsal web sitesinde sunulan içerik, yalnızca bilgi verme ve tanıtım amaçlıdır. Herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur. Web sitesi ziyaretçilerinden Hyundai ürünleri satın alması beklenmez. Website içeriği satış teklifi yerine geçmez. Zirve Otomotiv.’ye ait tüm ürünler Hyundai Yetkili Satıcıları tarafından satılmaktadır. Tüm Hyundai ürünlerinin satın alımı, o ürüne ait satım sözleşmesine ve bu sözleşmedeki şartlara bağlıdır.
 
Zirve Otomotiv. kurumsal web sitesinde yer alan bilgiler olduğu gibi sunulmaktadır. Sunulan görseller ile Türkiye'de satışa sunulan modeller ve özellikleri arasında farklılıklar olabilir. Zirve Otomotiv. sunulan bilgilerin doğruluğunu, yanlış veya eksik bilgi içerip içermediğinin garantisini vermez ve bu gibi oluşabilecek durumlardaki hatalardan sorumlu kabul edilemez. Ayrıca Hyundai sunulan bilgilerde herhangi bir uyarı yapmaksızın istediği zaman model donanım ve teknik özelliklerinde, aksesuarlarında, renklerinde ve fiyatlarında vs. değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde sunulan araç fiyat bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır ve Hyundai tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Hyundai Yetkili Satıcıları dilediği fiyata satmakta özgürdür.
 
Zirve Otomotiv. web sitesine internet üzerinden başka web sitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden ve o web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Zirve Otomotiv. kurumsal websitesine gelirken kullanılan bağlantılar ve linklerin yer aldığı hiçbir internet sitesi hakkında görüş, bilgi veya destek sunmamaktadır.
 
Aynı şekilde Zirve Otomotiv., kurumsal websitesinde yer alan linkler ve bağlantılarla ulaşılan websitelerinin içeriği ve sunumundan sorumlu tutulamaz. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan da (mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, işgücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.) Zirve Otomotiv. sorumlu değildir. Hyundai websitesine bağlantılı diğer internet sitelerini ziyaret ettiğinizde sorumluluk tamamen size aittir.
 
Zirve Otomotiv.’nin kullanıcılar tarafından Hyundai websitesine girilen bilgileri incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak Zirve Otomotiv. zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.
 
Sorumlulukların sınırlanması
 
Hyundai websitesine erişim ve kullanımı sonucu oluşabilecek gerek donanım gerek yazılım hasar ve zararlarından veya bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından sorumlu değildir.
 
Zirve Otomotiv. kurumsal websitelesindeki içerik, görsel, video ve grafiklerin, forum, blog, sosyal paylaşım, hayran kulübü sitelerinde ve kişisel sitelerde yer verilmesi ve paylaşılması Hyundai, son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılan sosyal ağlarda içerik ve görsel paylaşımının varlığının ve öneminin farkında olup websitesini paylaşıma dost bir şekilde tasarlamıştır. Ayrıca ziyaretçilerine kolaylık olması için buna elverişli linkler ve formlara yer vermiştir.
 
Bundan dolayı aşağıdaki paylaşım şartlarına uygunluğu durumunda içeriğinin ve görsellerinin paylaşılmasına izin vermektedir. Ancak Zirve Otomotiv. kurumsal websitesinde yer alan tüm içerik, görseller ve videolar telif hakkına tabi olduğundan önceden Zirve Otomotiv.’ye danışılması rica olunur. Ayrıntılı bilgi için lütfen  bize ulaşın formunu doldurunuz.
 
• Websitesinin yasa dışı ve ahlak dışı içeriğinin bulunmaması
 
• Paylaşılan içeriğin (metin, görsel, video, grafik vs) herhangi bir şekilde değiştirilmemesi. Renklerinde, görselin bütünlüğünde oynama yapılmaması, Hyundai websitesinde yer alan bilgilere ek olarak başka bilgi verilmemesi
 
• İçeriğin Türkçe dilinde kullanılması
 
• Zirve Otomotiv. kurumsal websitesinin görsel tasarımının veya sayfalarının kopyalanmaması
 
• İçeriğin kaynağının belirtilmesi. Doğrudan Zirve Otomotiv. kurumsal websitesinin adresi link olarak yazılabilir.
 
• Telif hakkı belirtilmelidir: Copyright © Hyundai Motor Co. Ltd. ve Zirve Otomotiv
 
Paylaşımcı içeriğin paylaşılması durumunda yukarıdaki şartları kabul etmiş olur. Ayrıca Zirve Otomotiv.’nin aksi kararında sitesindeki içeriğin kaldırılmasını kabul eder ve işlemi olabilecek en kısa sürede yerine getirmekle sorumludur.
 
Yasal uyarı sayfasının güncellenmesi
 
Zirve Otomotiv., iş gereksinimlerine göre bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bundan dolayı siteyi her ziyaretinizde yasal uyarıyı denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir.
 
İhtilaflar
 
Oluşabilecek ihtilaflar halinde Ankara Mahkemeleri yetkilidir.
Zirve Kia Hyundai Çıkma Parça © 2024
Altyapı: Yasarlar Bilisim